امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین و مؤسسه

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین و مؤسسه آموزش های کوتاه مدت در جهت همکاری دوجانبه و هم افزایی به امضا رسید.

آشنایی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین از 17 ملیت با مؤسسه آموزش های کوتاه مدت و استفاده از برنامه ها از جمله اهداف این تفاهم نامه محسوب می شود.

از جمله زمینه های همکاری مشترک می توان به برگزاری دوره های آموزشی و فرهنگی کوتاه مدت برای دانشجویان و فراگیران آزاد، ارائه و اجرای طرح های پژوهشی و فرهنگی (نظری و کاربردی) مشترک، برگزاری کارگاه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مشترک برای دانشجویان، دعوت از استادان و متخصصین طرفین برای ارائه سخنرانی علمی و شرکت در گردهمایی های علمی، طراحی و تامین محتوا و برگزاری نشست ها و سمینارهای علمی ـ پژوهشی و فرهنگی مشترک اشاره نمود.

معرفی، توزیع و تبادل آثار، منابع و متون علمی و پژوهشی و فرهنگی، همکاری در برگزاری دوره ها و کارگاههای دانش افزایی برای مدیران، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان طرفين، برگزاری نمایشگاههای علمی ـ تخصصی و فرهنگی به صورت مشترک، استفاده از توانمندیها و امکانات تشکل های اعضای هيأت علمی، دانشجویان و کارکنان در زمینه های مختلف و ایجاد امکان برگزاری اردوهای مشترک علمی ـ فرهنگی از دیگر زمینه های همکاری موجود در تفاهم نامه محسوب می شود.

این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر زارع، رئیس نهاد رهبری در دانشگاه بین المللی قزوین، دکتر مولوی معاون بین الملل، دکتر نظری رئیس اداره همکاری های عملی دانشگاه بین المللی قزوین و دکتر یزدیان معاون پذیرش و ارتباطات و جناب آقای هاشمی رئیس اداره روابط عمومی و بین الملل مؤسسه آموزش های کوتاه مدت برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست