بازدید نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان از مؤسسه آموزش های کوتاه مدت

حجت الاسلام والمسلمین سيدعلي اكبر اجاق نژاد نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان(باکو) ضمن بازدید از بخش های مختلف مؤسسه از نزدیک در جریان فعالیت های مؤسسه آموزش های کوتاه مدت قرار گرفتند.

در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمدی میانجی رئیس مؤسسه با ارائه گزارشی از فعالیت مؤسسه در حوزه های آموزش های حضوری و از راه دور و دوره های آموزشی و همچنین گروه های علمی به زبان های آذری و استانبولی توضیحاتی ارائه نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین اجاق نژاد نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های المصطفی و مؤسسه آموزش های کوتاه مدت نسبت به مسائل فرهنگی کشور آذربایجان و اشتراکات فرهنگی بین جامعه مسلمانان و ایران و کشور دوست، آذربایجان نکاتی را مطرح نمودند.

در این جلسه نسبت به مسائل آموزشی و منطقه ای بحث و بررسی انجام شد. در ادامه مقرر گردید جلسات مستمر کارشناسی با حضور نماینده مقام معظم رهبری در باکو و اجرای برنامه های آموزشی مشترک با نمایندگی در دستور کار مؤسسه قرار گیرد.

شایان ذکر است آقایان حجج اسلام والمسلمین رئیسی زاده معاون علمی تربیتی، دکتر حسینی مدیر گروه مطالعات اسلامی به زبان عربی، دکتر خدامیان مدیر گروه مطالعات اسلامی شبه قاره، دکتر علیزاده مدیر گروه مطالعات اسلامی به زبان روسی، دکتر ذاکری مدیر گروه مطالعات اسلامی به زبان آذری، دکتر صفا مدیر گروه مطالعات اسلامی به زبان های لاتین، لی شانگو مدیر گروه مطالعات اسلامی به زبان چینی و دکتر یزدیان معاون پذیرش و ارتباطات و سرکار خانم دکتر میانجی مدیر گروه مطالعات اسلامی به زبان فارسی و تاجیکی و مدیران مؤسسه در این جلسه حضور داشتنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست