حضور معاون پذیرش و ارتباطات مؤسسه آموزش های کوتاه مدت در دومین اجلاسیه مدیران ارتباطات و روابط عمومی

دکتر یزدیان، معاون پذیرش و ارتباطات مؤسسه در دومین اجلاسیه مدیران ارتباطات و روابط عمومی مراکز جامعه المصطفی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباسی برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات معاونت محترم بین الملل و ابراز خرسندی از این فرصت اظهار کرد: مؤسسه آموزش های کوتاه مدت مزین است به مدال افتخار حضرت آقا و همواره مدیون و مرهون لطف و عنایات حضرتعالی بوده است و به دلیل ماهیت متفاوت و شاخص در بین مراکز صفی علیرغم عنوان کوتاه مدت توانسته کارهای بسیار عمیق و گسترده ای انجام دهد.

وی با بیان اینکه حدود 2 هزار نفر از فراگیران در سال 1401 در مؤسسه آموزش های کوتاه مدت پذیرش شدند، گفت: حدود ۶۰۰ نفر در دوره های حضوری و حدود هزار و 400 نفر در دوره های غیر حضوری شرکت داشتند که این مهم در سایه عنایات و زحمات مجموعه مؤسسه آموزش های کوتاه مدت و بر اساس نوع ارتباط هایی است با بخش های مختلف به دست آمده است.

معاون پذیرش و ارتباطات مؤسسه آموزش های کوتاه مدت با بیان اینکه پذیرش مؤسسه آموزش های کوتاه مدت در قالب کارگروه پذیرش انجام می شود، گفت: نماینده معاونت محترم آموزش در این کارگروه حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: کمیته ارتباطات نیز در مؤسسه فعالیت دارد. مسائل کلان ارتباطی در این کارگروه مطرح و در واقع نقشه راه ما ترسیم می گردد. از حضور مستمر و مداوم جناب آقای دکتر شهیدی به عنوان نماینده معاونت محترم بین الملل در جلسات تشکر می نمایم.

دکتر یزدیان از طراحی طرح جامع دانش آموختگان خبر داد و افزود: این طرح با توجه به ماهیت متفاوت دوره های کوتاه مدت طراحی شده که جا دارد از اهتمام ویژه جناب آقای دکتر بکایی نسبت به این مسئله کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم. وی تصریح کرد: رسالت موسسه کوتاه مدت برگزاری دوره های نخبگانی است و ما به عنوان نماینده المصطفی در خصوص اجرایی کردن فرمایشات حضرتعالی و در راستای منویات حضرت آقا از جمله جهاد تبیین که ایشان اشاره داشته اند قدم بر می داریم.

معاون پذیرش و ارتباطات مؤسسه آموزش های کوتاه مدت با اشاره به برگزاری دوره های تربیت متخصص تقریب گفت: با ارتباطی که با دفاتر مقام معظم رهبری در کشورهای مختلف گرفته شده توانسته ایم دوره های تخصصی تقریب را برگزار کنیم. وی در پایان اصلی ترین محور فعالیت های مؤسسه آموزش های کوتاه مدت را در سال جاری جهانی سازی گفتمان شش گانه با توجه به رویکرد گرو ه های علمی موسسه عنوان کرد.

در این جلسه جناب آقای هاشمی رئیس اداره روابط عمومی و بین الملل مؤسسه نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست